
Vuokrataan varasto 3340 m² Äyrikuja 3, Aviapolis, Vantaa
Vuokrattavana heti vapaa ja tehokas varasto- / tuotantotila erinomaisella logistisella sijainnilla Kehä III:n ja Helsinki–Vantaan lentoaseman välittömässä läheisyydessä.
Hallitilan vapaa korkeus on 7,6 metriä, mikä mahdollistaa tehokkaan varastoinnin ja toimivan tuotantokäytön. Varastotiloissa on valmiiksi asennetut hyllyjärjestelmät, jotka voidaan sisällyttää vuokraukseen tai poistaa tarpeen mukaan. Useat lastaustaskut tukevat sujuvaa tavaravirtaa. Tilakokoa on mahdollista kasvattaa yhdistämällä tilaan naapuritila 2 343 m² jolloin kokonaisneliöt ovat 5 683 m².
Tilan keskeiset edut:
Heti vapaa varasto- / tuotantotila
Sijainti Kehä III:n ja lentoaseman välittömässä läheisyydessä
Kokonaispinta-ala 9 135 m²
Vuokrattavissa kokonaan tai jaettuna 2–3 käyttäjälle
Vapaa korkeus 7,6 m
Lattiakantavuus 3000 kg/m²
Valmiit hyllyjärjestelmät, vuokrattavissa tarpeen mukaan
Runsaasti lastaustaskuja tehokkaaseen logistiikkaan
Toimistotilat 2. kerroksessa
Kiinteistön kokonaispinta-ala on 9 135 m², ja se on vuokrattavissa joko yhtenä kokonaisuutena tai jaettuna 2–3 käyttäjän kesken. Sijainti tarjoaa sujuvat yhteydet pääkaupunkiseudulle, valtakunnallisiin kuljetusreitteihin sekä lentorahdin solmukohtaan.
Lisätietoja soita 020 730 4530 tai info@repoint.fi. Palvelumme on tilanhakijalle ilmainen.
Varaston tiedot
| Osoite: | Äyrikuja 3, 01510 Vantaa |
|---|---|
| Kauppatapa: | Vuokrataan |
| Tilatyyppi: | Varasto |
| Pinta-ala: | 3340 m² |
| Kerros: | 1 |
| Vuokra: | Ota yhteyttä kohteen välittäjään |
| Energialuokka: | Ei energiatodistusta |




