repoint

Vuokrataan toimisto 166 m² Äyritie 12, Aviapolis, Vantaa

 
  • 01510_Ayritie_12_b_166m2_5krs_br
 
 

Vuokrattavana valoisa ja avara 5. kerroksen toimistotila, josta löytyy avotilan lisäksi yksi neuvotteluhuone. Lisäksi minikeittiö, kaksi wc:tä ja siivouskomero. Tilasta voidaan suunnitella vuokralaiselle sopiva kokonaisuus.

GATE8 Business Park koostuu 8 eri talosta ja yhdessä nämä tarjoavat loistavat palvelut yritysten tarpeisiin. Kiinteistössä on aulapalvelu, kaksi lounasravintolaa, erikseen vuokrattavia neuvottelu- ja kokoustiloja, sauna- ja edustustilat, parturi-kampaamo, kuntosali, fysioterapeutti, ja terveysasema. Lisäksi Kehän toisella puolella palvelee kauppakeskus Jumbo ja viihdekeskus Flamingo.

Sijainti on loistava kehä 3:n varrella. Kulkuyhteydet ovat hyvät sekä omalla autolla, että julkisilla kulkuneuvoilla. Kiinteistössä hyvin parkkitilaa.

Lisätietoja soita 020 730 4530 tai info@repoint.fi. Palvelumme on tilanhakijalle ilmainen.

Toimiston tiedot

Osoite:Äyritie 12, 01510 Vantaa
Kauppatapa:Vuokrataan
Tilatyyppi:Toimisto
Pinta-ala:166 m²
Kerros:5
Vuokra:Ota yhteyttä kohteen välittäjään
Energialuokka:Ei energiatodistusta

Lisätietoa kohteesta

020 730 4530 / info@repoint.fi

Yhteydenottopyyntö

 
 

 

TOIMITILAHAKU

Alue / kaupunki
Tilatyyppi
Pinta-ala